BRATISLAVA: Posilnenie prírodných nechtov gélom Truscada len teraz za skvelú cenu 11,90 €. Chystáte sa na ples? Zdobenie nechtov v cene.

50% Posilnenie prírodných nechtov gélom Truscada len teraz za skvelú cenu 11,90 €. Zdobenie nechtov v cene.
Nakupovať môžete ešte: (čo to znamená?)
24 €
50 %
12,10 €
Pôvodne:
Zľava:
Ušetríte:
11,90 €
Cena od:
 

Ponuka je aktívna!

Darčekový kupón s vlastným venovaním zadarmo! Vyskúšajte si, ako môže vyzerať.

Kde uplatniť zľavu?

Lovely look - Lucia Tekauerová
Prievozská 32
Bratislava

Tel.: 0911 788 887
email

V bodoch

 • Gélové nechty vyzerajú úplne prirodzene
 • Štýlová ozdoba vaších rúk
 • Zaistí perfektný vzhľad i tvar
 • Profesionálny prístup
 • Celkom 60 - 90 minút starostlivosti

FajnKupónom v hodnote len 11,90 € získate:

 

 • Spevnenie farebným gelom alebo
 • Spevnenie priezračným gelom alebo
 • Spevnenie francúzskou manikúrou
 • Zdobenie

 • Podmienky

  • FajnKupón je možné využiť do 15. 2. 2015
  • FajnKupón je možné využiť iba v čase od 9.30 do 14.00.
  • Potrebné sa vopred objednať na t.č.: 0911 788 887 alebo mailom: lucia.tekauerova.lt@gmail.com ideálne 10 dní vopred

  Otváracie hodiny:


  pondelok - štvrtok 9:30-19:00 a v piatok 9:30-17:00


  Doplňujúce informácie

  Priania mať pekné a dlhé nechty siaha až do staroveku. Už pred tisíckami rokov si nechávali faraónovho a kráľovnej predlžovať svoje nechty kovovými nechty, ktoré sa nasadzovali na prsty s prstene. Dnešná žena nemusí byť Kleopatra, aby mohla mať krásne, dlhé, ale hlavne pestované a upravené ruky a nechty, stačí jej využiť našu dnešnú akciu. 


    

  Gélové nechty môžu mať rôznorodý dizajn. Viac konzervatívne ženy zvolia pravdepodobne štandardný vzhľad francúzskej manikúry či jednoduchých farieb pomocou špeciálnych gélov ktorých farebná paleta je veľmi pestrá. Tie odvážnejšie sa môžu chváliť nechty s najrôznejšími aplikáciami, od kamienkov, farebných zdobiacich gélov a trblietok, kde sa využíva najmä fantázia zákazníčky. Vaše nechty potom môžu byť jedinečné svojou originalitou a krásou.

   

   

  Ponuka pre firmy

  Hľadáte nových zákazníkov? Nechcete platiť za reklamu, o ktorej neviete, či bude efektívna? Nechcete nikomu platiť vopred? Chcete mať istý výsledok a dať o svojom podniku vedieť ľuďom?

  Potom neváhajte a kontaktujte náš obchodný tím, pripravíme Vám ponuku, ktorá osloví tisíce potenciálnych zákazníkov as výsledkom ktorej budete zaručene spokojní!

  Aby vám nič neušlo

  Nechcete minúť žiadnu super zľavu vo vašom meste? Vložte svoj email a my vám o každej akcii napíšeme!

  Pobytové balíčky a cestovanie

  3 dni pre DVOCH v jednom z hotelov z luxusnej siete Ramada vo Viedni s raňajkami.Viedeň, Rakúsko148 € - 3 dni pre DVOCH v jednom z hotelov z luxusnej siete Ramada vo Viedni s raňajkami.

  Luxusná dovolenka pre DVOCH v 4 * hoteli s polpenziou a neobmedzeným využívaním wellness v Maďarsku neďaleko termálneho jazera.Maďarsko 333 € - Luxusná dovolenka pre DVOCH v 4 * hoteli s polpenziou a neobmedzeným využívaním wellness v Maďarsku neďaleko termálneho jazera.

  3 dni v Ríme pre dve osoby s raňajkami, fitness, wellness, vnútorným i vonkajším bazénom v 4 * hoteli.Řím, Taliansko126 € - 3 dni v Ríme pre dve osoby s raňajkami, fitness, wellness, vnútorným i vonkajším bazénom v 4 * hoteli.

  Fantastická dovolenka pri termálnych kúpeľov Bükfürdö s polpenziou a masážou pre DVOCH.Maďarsko 226 € - Fantastická dovolenka pri termálnych kúpeľov Bükfürdö s polpenziou a masážou pre DVOCH.

  3 dni pre DVOCH s raňajkami v 4 * hoteli priamo v centre Viedne.Viedeň, Rakúsko145 € - 3 dni pre DVOCH s raňajkami v 4 * hoteli priamo v centre Viedne.

  Exkluzívna wellness a golfová dovolenka v Umbrii na 6 dní pre dve osoby vrátane bohatých raňajok.Taliansko245 € - Exkluzívna wellness a golfová dovolenka v Umbrii na 6 dní pre dve osoby vrátane bohatých raňajok.

  Dovolenka pre dve osoby na 5 dní s polpenziou, bazénom aj fitkom u prekrásneho talianskeho jazera Lago di Garda.Lago di Garda, Itálie315 € - Dovolenka pre dve osoby na 5 dní s polpenziou, bazénom aj fitkom u prekrásneho talianskeho jazera Lago di Garda.

  4 dni pre dvoch v Maďarsku s wellness, fitness a vstupom do termálnych kúpeľov.Maďarsko 222 € - 4 dni pre dvoch v Maďarsku s wellness, fitness a vstupom do termálnych kúpeľov.

  Superluxusná dovolenka pre dvoch v srdci Toskánska vo 4 * hoteli s polpenziou, darčekom, vonkajším bazénom a parádnym wellness.Toskánsko, Taliansko482 € - Superluxusná dovolenka pre dvoch v srdci Toskánska vo 4 * hoteli s polpenziou, darčekom, vonkajším bazénom a parádnym wellness.

  Pobyt na 5 dní pre dvoch s raňajkami v príjemnom hoteli s vonkajším bazénom v talianskych Dolomitoch.Dolomity, Taliansko159 € - Pobyt na 5 dní pre dvoch s raňajkami v príjemnom hoteli s vonkajším bazénom v talianskych Dolomitoch.

  5 dní pre dve osoby v 4 * hoteli ležiacom blízko centra historického mesta Perugie v krásnej Umbrii.Taliansko182 € - 5 dní pre dve osoby v 4 * hoteli ležiacom blízko centra historického mesta Perugie v krásnej Umbrii.

  Pobyt na 4 dni pre DVOCH s raňajkami v 4 * luxusnom hoteli v centre Viedne!Videň, Rakúsko 154 € - Pobyt na 4 dni pre DVOCH s raňajkami v 4 * luxusnom hoteli v centre Viedne!

  Dovolenka v Taliansku na 6 dní pre DVOCH s veľkolepým wellness, fitness centrom, vonkajším bazénom a polpenziou.Taliansko460 € - Dovolenka v Taliansku na 6 dní pre DVOCH s veľkolepým wellness, fitness centrom, vonkajším bazénom a polpenziou.

  Urobte si radosť a urobte si výlet do Viedne. Máme pre vás 3 dni pre dve osoby v 4 * hoteli.Viedeň, Rakúsko144 € - Urobte si radosť a urobte si výlet do Viedne. Máme pre vás 3 dni pre dve osoby v 4 * hoteli.

  Pobyt pre dvoch vo Viedni na až 4 dni s bohatým raňajkovým bufetom v 4 * hoteli ležiacom na centrálnom mieste.Viedeň, Rakúsko142 € - Pobyt pre dvoch vo Viedni na až 4 dni s bohatým raňajkovým bufetom v 4 * hoteli ležiacom na centrálnom mieste.

  Romantický pobyt na 3 dni pre dve osoby s polpenziou a wellness v príjemnom hoteli v centre historického mesta Rožmberka nad Vltavou v blízkosti Českého Krumlova.Český Krumlov91 € - Romantický pobyt na 3 dni pre dve osoby s polpenziou a wellness v príjemnom hoteli v centre historického mesta Rožmberka nad Vltavou v blízkosti Českého Krumlova.

  Parádna dovolenka priamo na vrcholku zjazdovky s raňajkami na toľko dní, koľko vám vyhovuje.Jizerské hory11,50 € - Parádna dovolenka priamo na vrcholku zjazdovky s raňajkami na toľko dní, koľko vám vyhovuje.

  Wellness pobyt na 6 dní pre dve osoby s raňajkami v krásnej prírode talianskych Dolomitov.Dolomity, Taliansko236 € - Wellness pobyt na 6 dní pre dve osoby s raňajkami v krásnej prírode talianskych Dolomitov.

  3 dňový pobyt pre 2 osoby s polpenziou v centre Znojma v rodinnom penzióne U Huberta.Znojmo68 € - 3 dňový pobyt pre 2 osoby s polpenziou v centre Znojma v rodinnom penzióne U Huberta.

  Zákaznícka podpora

  Máte otázku k našej ponuke? Neváhajte nás kontaktovať, radi vám poradíme. Použiť môžete aj inú formu kontaktu.

  Telefon: 0650 822 221
  Volanie je spoplatňované ako miestny hovor.