Ponuka už nie je dostupná.
Nenechajte si uniknúť ďalšiu podobnú akciu,
prihláste sa k odberu zliav.
29,99 €
60 %
11,99 €
43
Pôvodne:
Zľava:
Cena:
Zákazníků:
Darčekový kupón s vlastným venovaním zadarmo! Vyskúšajte si, ako môže vyzerať.

BRATISLAVA: Letná olejová masáž alebo regeneračná masáž. Nechajte zregenerovať svoje telo a doprajte pokožke výživný olej z levandule. Hodinová masáž za skvelých 11,99 €!

Kde uplatniť zľavu?

DERMIN „new visage“
Jašíková 22
Bratislava

Tel.: 0944 321 888
bratislava@dermin.sk

www.dermin.sk

V bodoch

Príďte na vlastnej koži pocítiť blahodarné účinky olejovej regeneračnej masáže a budete sa cítiť skvele! Na výber máte až z 2 masáží. 

 

LETNÁ OLEJOVÁ MASÁŽ

Príďte zažiť nezabudnuteľný dotyk upokojujúcej levandule, prekvapivé uvoľnenie a dokonalú relaxáciu do salónu Dermin. Letnú olejovú masáž vykonávajú špičkoví maséri, znalí tradičných spôsobov olejovej aj relaxačnej masáže

 

REGENERAČNÁ MASÁŽ

So slnečnicou, proti únave a starnutiu. Pôsobí ako prevencia na bolesti a prastará terapia bez liekov. Vhodná najmä pre seniorov. Doprajte svojim rodičom, starým rodičom dokonalú starostlivosť z rúk rehabilitačnej masérky.

  • Masáž spôsobí prekrvenie a teda regeneráciu svalov, u ktorých dochádza vo vyššom veku k fyziologickej atrofii
  • Uvoľnením napätia svalov v okolí kĺbov dochádza k uvoľneniu kĺbov a zmiernenie bolestí
  • Masáž má veľký význam na harmonizácii psychického stavu klienta
  • Vplyv má aj zmena prostredia a zmena denného stereotypu seniora
  • Použitím kvalitných olejov podporujeme výživu kože a to všetko bez liekov :-)
  • Slnečnicový olej pre blahodarné pôsobenie na pokožku 

Podmienky

  • FajnKupón je možné využiť do 30. 9. 2012
  • Potrebné sa vopred objednať na t.č.: 0944 321 888
  • Počet FajnKupónov je neobmedzený!
  • V prípade nedostavenia sa na záväzne objednaný termín môže FajnKupón stratiť platnosť

Doplňujúce informácie

LETNÁ OLEJOVÁ MASÁŽ

Doprajte svojmu telu dokonalé uvoľnenie, zabudnite na stres všedných dní a ponorte sa do sveta prírodných vôní. Nechajte sa uniesť hrejivým dotykom levanduľového oleja, ktorý je pre svoje priaznivé regeneračné účinky využívaný k starostlivosti o telo i myseľ už od staroveku. Salón Dermin vás pozýva na cestu za uvoľnením. Na chvíľu zabudnite na obvyklé povinnosti a poďte si vychutnať pocit maximálneho uvoľnenie organizmu. Ako vlastne funguje olejová masáž a čo vás pri nej čaká?
Jej veľká účinnosť spočíva vo využití liečebných účinkov oleja v kombinácii s technikami thajskej olejovej masáže, založenej na stimuláciu akupresúrnych bodov a pretiahnutie stuhnutého svalstva.

 


 

 

Naši fyzioterapeuti / maséri sa zamerajú najskôr na uvoľnenie dolných končatín, potom chrbtových svalov a chrbtice a potom urobia masáž horných končatín.
Procedúra je zakončená relaxačnou masážou hlavy i tváre. Olejová masáž je neuveriteľne príjemnou formou masáže. Celková relaxácia a starostlivosť o pleť celého tela sú veľmi blahodárne pre celý Váš organizmus a tým prispieva k plnej psychickej pohode. V lete na vašu pokožku pôsobí mnoho nepriaznivých vplyvov, počnúc slnečným žiarením, pred ktorého škodlivým vplyvom je nutné, sa chrániť. Získavaním hnědší a krajšie farby tela, trpí vaša pokožka, rovnako ako od nečistôt z vonkajšieho prostredia.

 

Levanduľový olej, ktorý bude použitý pri Letné olejovej masáži je vyvinutý tak, aby napomáhal regeneráciu poškodenej pokožky. Upokojuje pri popáleninách a je veľmi vhodný pre ošetrenie pokožky po opaľovaní, používa sa aj pre zachovanie prirodzenej mikroflóry tela po večernej kúpeli.

Dôkazom jeho všestranných regeneračných účinkov je možnosť, jeho použitie aj na alergickú pokožku. Jeho liečivé účinky sa prejavujú aj ako balzam na duševné napätie a stres. Vďaka svojmu zloženiu z BIO mandľového, sezamového, marhuľového a makadamového oleja a obsahu

vitamínov A, E, F a lecitínu je vhodný aj pre detskú pokožku. 

 


Olejová masáž je ideálne forma masáže pre klientov, ktorí chcú starať sa o svoju pleť a celkovo o svoje zdravie a pohodu. Celková olejová masáž je výbornou relaxáciou v našom uponáhľanom svete, v nedostatočnom odpočinku a spánku a je účinným prostriedkom na posilnenie organizmu a zachovanie zdravia fyzického i psychického.

 

 

REGENERAČNÁ MASÁŽ

Príďte si vychutnať prastaré umenie masáže, ktorá poskytuje dokonalého uvoľnenia z rúk rehabilitačnej masérky a užívajte si skvelý pocit po celý zvyšok dňa! Vyskúšajte, ako dokážu šikovné ruky dokonale uvoľniť Váš chrbát, šiju či unavené svalstvo nôh. Budete rozmaznávaní na každom kúsku vášho tela. Pozitívna energia z masáže Vás bude sprevádzať aj v ďalších dňoch a budete sa cítiť skvele. Táto technika regeneračnej masáže je zameraná špeciálne na seniorov, ktorým prináša úľavu od bolesti. Zvlášť pri pravidelnom intervale má masáž preventívne účinky proti starobe. 

 

 

Techniky, ktoré sú požívané majú liečivé účinky na unavený organizmus a sústredia sa na zatuhnuté zložky svalstva, unavené nohy či denne namáhaný chrbát a šiju. Tajnou ingredienciu salónu DERMIN, je zabezpečenie dokonalej relaxácie kombináciou použitých olejov, upokojujúceho prostredia a s využitím znalostí masérov, ktorí sa dokážu účelovo zamerať na Vaše akupresúrne body, tak aby ste cítili príjemné uvoľnenie na dlhú dobu.

 

Musíme Vás ale upozorniť - naše masáže sú návykové! Nechajte sa teda zlákať neopakovateľným zážitkom plným príjemnej relaxácie s vôňou slnečnice.

Ponuka pre firmy

Hľadáte nových zákazníkov? Nechcete platiť za reklamu, o ktorej neviete, či bude efektívna? Nechcete nikomu platiť vopred? Chcete mať istý výsledok a dať o svojom podniku vedieť ľuďom?

Potom neváhajte a kontaktujte náš obchodný tím, pripravíme Vám ponuku, ktorá osloví tisíce potenciálnych zákazníkov as výsledkom ktorej budete zaručene spokojní!

Aby vám nič neušlo

Nechcete minúť žiadnu super zľavu vo vašom meste? Vložte svoj email a my vám o každej akcii napíšeme!

Pobytové balíčky a cestovanie

Zažite jesenné a zimné Vysoké Tatry! Prenájom apartmánu pre 5 osôb na ľubovolný počet nocí.Vysoké Tatry39,50 € - Zažite jesenné a zimné Vysoké Tatry! Prenájom apartmánu pre 5 osôb na ľubovolný počet nocí.

Romantický wellness pobyt na 3 dni pre 2 osoby vrátane beauty procedúr.Česká republika89 € - Romantický wellness pobyt na 3 dni pre 2 osoby vrátane beauty procedúr.

4 dny pro dva v Maďarsku s wellness, fitness a vstupem do termálních lázní.Maďarsko 226 € - 4 dny pro dva v Maďarsku s wellness, fitness a vstupem do termálních lázní.

Wellness pobyt na 6 dní pre dve osoby s raňajkami v krásnej prírode talianskych Dolomitov.Dolomity, Taliansko226 € - Wellness pobyt na 6 dní pre dve osoby s raňajkami v krásnej prírode talianskych Dolomitov.

4 dni v Ríme pre dve osoby s bohatými raňajkami, wellness, saunou, tureckým kúpeľom a fitness.Řím, Taliansko245 € - 4 dni v Ríme pre dve osoby s bohatými raňajkami, wellness, saunou, tureckým kúpeľom a fitness.

Dovolenka v Taliansku na 6 dní pre DVOCH s veľkolepým wellness, fitness centrom, vonkajším bazénom a polpenziou.Taliansko460 € - Dovolenka v Taliansku na 6 dní pre DVOCH s veľkolepým wellness, fitness centrom, vonkajším bazénom a polpenziou.

Urobte si výlet do Viedne. Máme pre vás 3 dni pre dve osoby v 4 * hoteli. Tip na darček.Viedeň, Rakúsko143 € - Urobte si výlet do Viedne. Máme pre vás 3 dni pre dve osoby v 4 * hoteli. Tip na darček.

Superluxusná dovolenka pre dvoch v srdci Toskánska v 4 * hoteli s polpenziou, darčekom, vonkajším bazénom a parádnym wellness.Toskánsko, Taliansko490 € - Superluxusná dovolenka pre dvoch v srdci Toskánska v 4 * hoteli s polpenziou, darčekom, vonkajším bazénom a parádnym wellness.

Lyžiarsky pobyt v Rakúskych Alpách - Hochkar na 3 DNI pre DVOCH v českom penzióne SUN.Rakúsko91 € - Lyžiarsky pobyt v Rakúskych Alpách - Hochkar na 3 DNI pre DVOCH v českom penzióne SUN.

Až 6 dňové dovolenka v maďarskom Kehidakustány pre DVOCH s parádnym wellness a raňajkami.Maďarsko 128 € - Až 6 dňové dovolenka v maďarskom Kehidakustány pre DVOCH s parádnym wellness a raňajkami.

Pobyt na 5 dní pre dvoch s raňajkami v príjemnom hoteli s vonkajším bazénom v talianskych Dolomitoch.Dolomity, Taliansko162 € - Pobyt na 5 dní pre dvoch s raňajkami v príjemnom hoteli s vonkajším bazénom v talianskych Dolomitoch.

3 dny pro dva s bohatou snídaní a luxusním wellness ve 4* hotelu v Miláně. Milano, Taliansko169 € - 3 dny pro dva s bohatou snídaní a luxusním wellness ve 4* hotelu v Miláně.

5 dní pre dve osoby v 4 * hoteli ležiacom blízko centra historického mesta Perugie v krásnej Umbrii.Taliansko185 € - 5 dní pre dve osoby v 4 * hoteli ležiacom blízko centra historického mesta Perugie v krásnej Umbrii.

Čarovný jeseň v Tatrách s plnou penziou, wellness procedúrami a ďalšími výhodami na 6 dní.Vysoké Tatry99 € - Čarovný jeseň v Tatrách s plnou penziou, wellness procedúrami a ďalšími výhodami na 6 dní.

3 alebo 4 dni pre dve osoby s polopenziou neďaleko Krakova.Krakow, Polsko65 € - 3 alebo 4 dni pre dve osoby s polopenziou neďaleko Krakova.

Celorepublikové zľavy

Vtipný medvedík akého mal Mr Bean.3,60 € - Vtipný medvedík akého mal Mr Bean.

Sada náradia vrátane prilby pre malých kutilov z kvalitného plastu.4,50 € - Sada náradia vrátane prilby pre malých kutilov z kvalitného plastu.

Funny Girl česacia hlava pre malé kaderníčky, čo rady češú vlásky a vytvára rôzne účesy.12,60 € - Funny Girl česacia hlava pre malé kaderníčky, čo rady češú vlásky a vytvára rôzne účesy.

Novinka na trhu - 3D ROADSTER AUTO, ktoré jazdia v rytme hudby, krásne svieti a ak do niečoho narazí tak sa otočí a razí si cestu iným smerom.6,30 € - Novinka na trhu - 3D ROADSTER AUTO, ktoré jazdia v rytme hudby, krásne svieti a ak do niečoho narazí tak sa otočí a razí si cestu iným smerom.

Rýchle a precízne odstránenie suchej a popraskanej kože vďaka PEDI SPIN.6,99 € - Rýchle a precízne odstránenie suchej a popraskanej kože vďaka PEDI SPIN.

Kvalitná biolampa s 3 farebnými filtrami v praktickom kufríku. Liečba svetlom u vás doma.128 € - Kvalitná biolampa s 3 farebnými filtrami v praktickom kufríku. Liečba svetlom u vás doma.

Set hrncov EUROBAK - 21 dielny set riadu. S týmito hrncami môžete ušetriť až 2/3 energie.70 € - Set hrncov EUROBAK - 21 dielny set riadu. S týmito hrncami môžete ušetriť až 2/3 energie.

Zábavná spoločenská hra TWISTER, ktorá pobaví nielen vaše deti, ale aj vás.9,50 € - Zábavná spoločenská hra TWISTER, ktorá pobaví nielen vaše deti, ale aj vás.

Kvalitná pánska peňaženka Wild Tiger z hovädzej kože, precízne spracovaná a s veľkým množstvom prehľadných vreciek vnútri. 11,50 € - Kvalitná pánska peňaženka Wild Tiger z hovädzej kože, precízne spracovaná a s veľkým množstvom prehľadných vreciek vnútri.

Zábavná spoločenská hra Tučniaky na motívy Človeče nehnevaj sa.9,40 € - Zábavná spoločenská hra Tučniaky na motívy Človeče nehnevaj sa.

Inovatívne termo hrnčeky Perfect Cup - exkluzívne a vysokokvalitné od renomovaného výrobcu Peterhof v 3 dizajnových prevedeniach.11,99 € - Inovatívne termo hrnčeky Perfect Cup - exkluzívne a vysokokvalitné od renomovaného výrobcu Peterhof v 3 dizajnových prevedeniach.

Kvalitné a dizajnové Bluetooth reproduktory s MP3 prehrávačom, vstupom AUX, handsfree a rádiom v dvoch modelových prevedeniach.13,99 € - Kvalitné a dizajnové Bluetooth reproduktory s MP3 prehrávačom, vstupom AUX, handsfree a rádiom v dvoch modelových prevedeniach.

Elegantný štýlový čajník značky Blaumann na prípravu čaju, bylinkových nálevov, ale aj studených nápojov.12,99 € - Elegantný štýlový čajník značky Blaumann na prípravu čaju, bylinkových nálevov, ale aj studených nápojov.

Súprava 5 praktických kuchynských pomocníkov na otočnom stojane.21,99 € - Súprava 5 praktických kuchynských pomocníkov na otočnom stojane.

6-dielna exkluzívna keramická súprava pre podávanie sladkých či slaných pochutín a delikates, na otočnom drevenom podnose od značky Peterhof.21,99 € - 6-dielna exkluzívna keramická súprava pre podávanie sladkých či slaných pochutín a delikates, na otočnom drevenom podnose od značky Peterhof.

Znackove, laserom strihane nohavicky od firmy Emili, vyrobene v Europe z tych najkvalitnejsich materialov, ktoré sú pod šatami neviditeľné (3 ks).13,75 € - Znackove, laserom strihane nohavicky od firmy Emili, vyrobene v Europe z tych najkvalitnejsich materialov, ktoré sú pod šatami neviditeľné (3 ks).

Samodržiace pančuchy Milena od značky Fiore s elegantnou čipkou - tri páry podľa vlastného výberu. Na výber z 10 farieb a 3 veľkostí.13,29 € - Samodržiace pančuchy Milena od značky Fiore s elegantnou čipkou - tri páry podľa vlastného výberu. Na výber z 10 farieb a 3 veľkostí.

Dobrodruzstvo na rieke Vah na rafte s videom a fotkami zo splavu!26 € - Dobrodruzstvo na rieke Vah na rafte s videom a fotkami zo splavu!

Konjaková špongia, ktorá odstráni make-up aj akné. Super TIP na darček!6,30 € - Konjaková špongia, ktorá odstráni make-up aj akné. Super TIP na darček!

Menštruačný kalíšok z mäkkého lekárskeho silikónu.9,45 € - Menštruačný kalíšok z mäkkého lekárskeho silikónu.

Robotická rybka, ktorá pôsobí ako skutočná. Precízne simuluje pohyby akváriových rýb. Obľúbený hit vo svete hračiek.7,99 € - Robotická rybka, ktorá pôsobí ako skutočná. Precízne simuluje pohyby akváriových rýb. Obľúbený hit vo svete hračiek.

Venušine guličky - obľúbená erotická aj zdravotná pomôcka pre ženy v novem designu. Cena vrátane poštovného!13,90 € - Venušine guličky - obľúbená erotická aj zdravotná pomôcka pre ženy v novem designu. Cena vrátane poštovného!

Zákaznícka podpora

Máte otázku k našej ponuke? Neváhajte nás kontaktovať, radi vám poradíme. Použiť môžete aj inú formu kontaktu.

Telefon: 0650 822 221
Volanie je spoplatňované ako miestny hovor.