Ponuka už nie je dostupná.
Nenechajte si uniknúť ďalšiu podobnú akciu,
prihláste sa k odberu zliav.
29,99 €
60 %
11,99 €
43
Pôvodne:
Zľava:
Cena:
Zákazníků:
Darčekový kupón s vlastným venovaním zadarmo! Vyskúšajte si, ako môže vyzerať.

BRATISLAVA: Letná olejová masáž alebo regeneračná masáž. Nechajte zregenerovať svoje telo a doprajte pokožke výživný olej z levandule. Hodinová masáž za skvelých 11,99 €!

Kde uplatniť zľavu?

DERMIN „new visage“
Jašíková 22
Bratislava

Tel.: 0944 321 888
bratislava@dermin.sk

www.dermin.sk

V bodoch

Príďte na vlastnej koži pocítiť blahodarné účinky olejovej regeneračnej masáže a budete sa cítiť skvele! Na výber máte až z 2 masáží. 

 

LETNÁ OLEJOVÁ MASÁŽ

Príďte zažiť nezabudnuteľný dotyk upokojujúcej levandule, prekvapivé uvoľnenie a dokonalú relaxáciu do salónu Dermin. Letnú olejovú masáž vykonávajú špičkoví maséri, znalí tradičných spôsobov olejovej aj relaxačnej masáže

 

REGENERAČNÁ MASÁŽ

So slnečnicou, proti únave a starnutiu. Pôsobí ako prevencia na bolesti a prastará terapia bez liekov. Vhodná najmä pre seniorov. Doprajte svojim rodičom, starým rodičom dokonalú starostlivosť z rúk rehabilitačnej masérky.

 • Masáž spôsobí prekrvenie a teda regeneráciu svalov, u ktorých dochádza vo vyššom veku k fyziologickej atrofii
 • Uvoľnením napätia svalov v okolí kĺbov dochádza k uvoľneniu kĺbov a zmiernenie bolestí
 • Masáž má veľký význam na harmonizácii psychického stavu klienta
 • Vplyv má aj zmena prostredia a zmena denného stereotypu seniora
 • Použitím kvalitných olejov podporujeme výživu kože a to všetko bez liekov :-)
 • Slnečnicový olej pre blahodarné pôsobenie na pokožku 

Podmienky

 • FajnKupón je možné využiť do 30. 9. 2012
 • Potrebné sa vopred objednať na t.č.: 0944 321 888
 • Počet FajnKupónov je neobmedzený!
 • V prípade nedostavenia sa na záväzne objednaný termín môže FajnKupón stratiť platnosť

Doplňujúce informácie

LETNÁ OLEJOVÁ MASÁŽ

Doprajte svojmu telu dokonalé uvoľnenie, zabudnite na stres všedných dní a ponorte sa do sveta prírodných vôní. Nechajte sa uniesť hrejivým dotykom levanduľového oleja, ktorý je pre svoje priaznivé regeneračné účinky využívaný k starostlivosti o telo i myseľ už od staroveku. Salón Dermin vás pozýva na cestu za uvoľnením. Na chvíľu zabudnite na obvyklé povinnosti a poďte si vychutnať pocit maximálneho uvoľnenie organizmu. Ako vlastne funguje olejová masáž a čo vás pri nej čaká?
Jej veľká účinnosť spočíva vo využití liečebných účinkov oleja v kombinácii s technikami thajskej olejovej masáže, založenej na stimuláciu akupresúrnych bodov a pretiahnutie stuhnutého svalstva.

 


 

 

Naši fyzioterapeuti / maséri sa zamerajú najskôr na uvoľnenie dolných končatín, potom chrbtových svalov a chrbtice a potom urobia masáž horných končatín.
Procedúra je zakončená relaxačnou masážou hlavy i tváre. Olejová masáž je neuveriteľne príjemnou formou masáže. Celková relaxácia a starostlivosť o pleť celého tela sú veľmi blahodárne pre celý Váš organizmus a tým prispieva k plnej psychickej pohode. V lete na vašu pokožku pôsobí mnoho nepriaznivých vplyvov, počnúc slnečným žiarením, pred ktorého škodlivým vplyvom je nutné, sa chrániť. Získavaním hnědší a krajšie farby tela, trpí vaša pokožka, rovnako ako od nečistôt z vonkajšieho prostredia.

 

Levanduľový olej, ktorý bude použitý pri Letné olejovej masáži je vyvinutý tak, aby napomáhal regeneráciu poškodenej pokožky. Upokojuje pri popáleninách a je veľmi vhodný pre ošetrenie pokožky po opaľovaní, používa sa aj pre zachovanie prirodzenej mikroflóry tela po večernej kúpeli.

Dôkazom jeho všestranných regeneračných účinkov je možnosť, jeho použitie aj na alergickú pokožku. Jeho liečivé účinky sa prejavujú aj ako balzam na duševné napätie a stres. Vďaka svojmu zloženiu z BIO mandľového, sezamového, marhuľového a makadamového oleja a obsahu

vitamínov A, E, F a lecitínu je vhodný aj pre detskú pokožku. 

 


Olejová masáž je ideálne forma masáže pre klientov, ktorí chcú starať sa o svoju pleť a celkovo o svoje zdravie a pohodu. Celková olejová masáž je výbornou relaxáciou v našom uponáhľanom svete, v nedostatočnom odpočinku a spánku a je účinným prostriedkom na posilnenie organizmu a zachovanie zdravia fyzického i psychického.

 

 

REGENERAČNÁ MASÁŽ

Príďte si vychutnať prastaré umenie masáže, ktorá poskytuje dokonalého uvoľnenia z rúk rehabilitačnej masérky a užívajte si skvelý pocit po celý zvyšok dňa! Vyskúšajte, ako dokážu šikovné ruky dokonale uvoľniť Váš chrbát, šiju či unavené svalstvo nôh. Budete rozmaznávaní na každom kúsku vášho tela. Pozitívna energia z masáže Vás bude sprevádzať aj v ďalších dňoch a budete sa cítiť skvele. Táto technika regeneračnej masáže je zameraná špeciálne na seniorov, ktorým prináša úľavu od bolesti. Zvlášť pri pravidelnom intervale má masáž preventívne účinky proti starobe. 

 

 

Techniky, ktoré sú požívané majú liečivé účinky na unavený organizmus a sústredia sa na zatuhnuté zložky svalstva, unavené nohy či denne namáhaný chrbát a šiju. Tajnou ingredienciu salónu DERMIN, je zabezpečenie dokonalej relaxácie kombináciou použitých olejov, upokojujúceho prostredia a s využitím znalostí masérov, ktorí sa dokážu účelovo zamerať na Vaše akupresúrne body, tak aby ste cítili príjemné uvoľnenie na dlhú dobu.

 

Musíme Vás ale upozorniť - naše masáže sú návykové! Nechajte sa teda zlákať neopakovateľným zážitkom plným príjemnej relaxácie s vôňou slnečnice.

Ponuka pre firmy

Hľadáte nových zákazníkov? Nechcete platiť za reklamu, o ktorej neviete, či bude efektívna? Nechcete nikomu platiť vopred? Chcete mať istý výsledok a dať o svojom podniku vedieť ľuďom?

Potom neváhajte a kontaktujte náš obchodný tím, pripravíme Vám ponuku, ktorá osloví tisíce potenciálnych zákazníkov as výsledkom ktorej budete zaručene spokojní!

Aby vám nič neušlo

Nechcete minúť žiadnu super zľavu vo vašom meste? Vložte svoj email a my vám o každej akcii napíšeme!

Pobytové balíčky a cestovanie

Dovolenka v Ríme pre dve osoby s raňajkami, fitness, wellness, vnútorným i vonkajším bazénom v 4 * hoteli.Rím, Taliansko132 € - Dovolenka v Ríme pre dve osoby s raňajkami, fitness, wellness, vnútorným i vonkajším bazénom v 4 * hoteli.

Zažite Vysoké Tatry kedykoľvek počas roka! Zvoľte si dĺžku pobytu, ubytovanie až pre 5 osôb v apartmáne už od 19,99 €/noc. Naše hory sú krásne počas celého roka, tak sa príďte presvedčiť!Vysoké Tatry19,99 € - Zažite Vysoké Tatry kedykoľvek počas roka! Zvoľte si dĺžku pobytu, ubytovanie až pre 5 osôb v apartmáne už od 19,99 €/noc. Naše hory sú krásne počas celého roka, tak sa príďte presvedčiť!

Letný pobyt pre dvoch v aktraktívnom hoteli Ostredok*** v centre najznámejšieho strediska Jasná vrátane polpenzie a wellness služieb. Nízke Tatry145 € - Letný pobyt pre dvoch v aktraktívnom hoteli Ostredok*** v centre najznámejšieho strediska Jasná vrátane polpenzie a wellness služieb.

Plných 9 dní pobytu na preslnených bulharských plážach vrátane dopravy v príjemnom penzióne.Bulharsko264 € - Plných 9 dní pobytu na preslnených bulharských plážach vrátane dopravy v príjemnom penzióne.

Už žiadna nudná dovolenka, ale adrenalínový pobyt s neobmedzenou konzumáciou piva, polpenziou, paintballom, lukostreľbou, potápaním ale napríklad aj bungee jumping a grilovaním.Adrenalínový pobyt59 € - Už žiadna nudná dovolenka, ale adrenalínový pobyt s neobmedzenou konzumáciou piva, polpenziou, paintballom, lukostreľbou, potápaním ale napríklad aj bungee jumping a grilovaním.

Wellness dovolená pre dvoch s raňajkami priamo na toskánskej pláži na 6 dní.Taliansko260 € - Wellness dovolená pre dvoch s raňajkami priamo na toskánskej pláži na 6 dní.

Exkluzívna wellness a golfová dovolenka v Umbrii pre dve osoby vrátane bohatých raňajok.Taliansko302 € - Exkluzívna wellness a golfová dovolenka v Umbrii pre dve osoby vrátane bohatých raňajok.

3 alebo 4 dni pre dve osoby s polopenziou neďaleko Krakova.Krakow, Polsko65 € - 3 alebo 4 dni pre dve osoby s polopenziou neďaleko Krakova.

Parádna dovolenka s raňajkami na toľko dní, koľko vám vyhovuje, v príjemnej chate v Jizerských horách kúsok od Harrachova.Jizerské hory10,20 € - Parádna dovolenka s raňajkami na toľko dní, koľko vám vyhovuje, v príjemnej chate v Jizerských horách kúsok od Harrachova.

Dovolenka v Ríme pre dve osoby s raňajkami, fitness, wellness, vnútorným i vonkajším bazénom v 4 * hoteli.Řím, Taliansko132 € - Dovolenka v Ríme pre dve osoby s raňajkami, fitness, wellness, vnútorným i vonkajším bazénom v 4 * hoteli.

3 dni pre dve osoby s raňajkami, wellness a přivítacím drinkom v 4 * hoteli v Budapešti.Budapešť, Maďarsko113 € - 3 dni pre dve osoby s raňajkami, wellness a přivítacím drinkom v 4 * hoteli v Budapešti.

Dovolenka v maďarskom Kehidakustány na 6 dní pre DVOCH s parádnym wellness a bohatou raňajkami.Maďarsko 132 € - Dovolenka v maďarskom Kehidakustány na 6 dní pre DVOCH s parádnym wellness a bohatou raňajkami.

Luxusná dovolenka pre DVA v 4 * hoteli s polpenziou a neobmedzeným využívaním wellness v Maďarsku neďaleko termálneho jazera.Maďarsko 336 € - Luxusná dovolenka pre DVA v 4 * hoteli s polpenziou a neobmedzeným využívaním wellness v Maďarsku neďaleko termálneho jazera.

Dovolenka v Taliansku na 6 dní pre DVOCH s veľkolepým wellness, fitness centrom, vonkajším bazénom a vynikajúcou polpenziou.Taliansko453 € - Dovolenka v Taliansku na 6 dní pre DVOCH s veľkolepým wellness, fitness centrom, vonkajším bazénom a vynikajúcou polpenziou.

3 dni v Budapešti vo 4 * hoteli pre dve osoby. Báječná atmosféra tohto krásneho mesta Vás dostane!Budapešť, Maďarsko121 € - 3 dni v Budapešti vo 4 * hoteli pre dve osoby. Báječná atmosféra tohto krásneho mesta Vás dostane!

Dovolenka na 5 dní v talianskych Dolomitoch pre dvoch s raňajkami v príjemnom hoteli s vonkajším bazénom.Dolomity, Taliansko170 € - Dovolenka na 5 dní v talianskych Dolomitoch pre dvoch s raňajkami v príjemnom hoteli s vonkajším bazénom.

3 dni pre dvoch u maďarských kúpeľov s plnou penziou, luxusným hotelovým wellness a fitness aj komplexnými službami prírodnej liečby.Maďarsko 159 € - 3 dni pre dvoch u maďarských kúpeľov s plnou penziou, luxusným hotelovým wellness a fitness aj komplexnými službami prírodnej liečby.

4 alebo 6 dní v Taliansku pre dve osoby vrátane raňajok a vstupu do športového centra.Taliansko125 € - 4 alebo 6 dní v Taliansku pre dve osoby vrátane raňajok a vstupu do športového centra.

4 denná dovolenka pri termálnych kúpeľov Bükfürdö s polpenziou a masážou pre DVOCH.Maďarsko 223 € - 4 denná dovolenka pri termálnych kúpeľov Bükfürdö s polpenziou a masážou pre DVOCH.

4 dni v Ríme pre dve osoby s bohatými raňajkami, wellness, saunou, tureckým kúpeľom a fitness.Řím, Taliansko264 € - 4 dni v Ríme pre dve osoby s bohatými raňajkami, wellness, saunou, tureckým kúpeľom a fitness.

3 dni pre DVOCH v jenom z hotelov z luxusnej siete Ramada vo Viedni s bohatou raňajkami.Viedeň, Rakúsko147 € - 3 dni pre DVOCH v jenom z hotelov z luxusnej siete Ramada vo Viedni s bohatou raňajkami.

Relaxácie, wellness i aktívny oddych v maďarskej Šoproni pre dvoch s polpenziou, bazénom, wellness aj fitness.Maďarsko 127 € - Relaxácie, wellness i aktívny oddych v maďarskej Šoproni pre dvoch s polpenziou, bazénom, wellness aj fitness.

Až 4 dni pre dvoch s bohatým raňajkovým bufetom v 4 * hoteli ležiacom na centrálnom mieste vo Viedni.Viedeň, Rakúsko146 € - Až 4 dni pre dvoch s bohatým raňajkovým bufetom v 4 * hoteli ležiacom na centrálnom mieste vo Viedni.

6ti denný pobyt pre dve osoby s raňajkami, wellness a fitness v krásnej prírode talianskych Dolomitov.Dolomity, Taliansko227 € - 6ti denný pobyt pre dve osoby s raňajkami, wellness a fitness v krásnej prírode talianskych Dolomitov.

Pobyt pre dve osoby na 5 dní s polpenziou v hoteli s bazénom a výhľadom na jazero Lago di Garda.Taliansko313 € - Pobyt pre dve osoby na 5 dní s polpenziou v hoteli s bazénom a výhľadom na jazero Lago di Garda.

4 dni pre dvoch v Maďarsku s wellness, fitness a vstupom do termálnych kúpeľov.Maďarsko 219 € - 4 dni pre dvoch v Maďarsku s wellness, fitness a vstupom do termálnych kúpeľov.

Pobyt na 4 dni pre DVOCH s raňajkami v 4 * luxusnom hoteli v centre Viedne!Viedeň, Rakúsko157 € - Pobyt na 4 dni pre DVOCH s raňajkami v 4 * luxusnom hoteli v centre Viedne!

Dovolenka na 7 dní v luxusnom apartmáne vo *** hotelovom komplexe Stanny Court v Bulharsku.Bulharsko92 € - Dovolenka na 7 dní v luxusnom apartmáne vo *** hotelovom komplexe Stanny Court v Bulharsku.

Prenájom luxusného apartmánu v **** hotelovom komplexe Hermes v Bulharsku za iba 12,70 € na osobu!Bulharsko38 € - Prenájom luxusného apartmánu v **** hotelovom komplexe Hermes v Bulharsku za iba 12,70 € na osobu!

3 denná romantika s raňajkami pre DVOCH v kúzelných Benátkach priamo v historickom a kultúrnom centre tohto mesta.Benátky, Taliansko147 € - 3 denná romantika s raňajkami pre DVOCH v kúzelných Benátkach priamo v historickom a kultúrnom centre tohto mesta.

Zákaznícka podpora

Máte otázku k našej ponuke? Neváhajte nás kontaktovať, radi vám poradíme. Použiť môžete aj inú formu kontaktu.

Telefon: 0650 822 221
Volanie je spoplatňované ako miestny hovor.