Ponuka už nie je dostupná.
Nenechajte si uniknúť ďalšiu podobnú akciu,
prihláste sa k odberu zliav.
29,99 €
60 %
11,99 €
43
Pôvodne:
Zľava:
Cena:
Zákazníků:
Darčekový kupón s vlastným venovaním zadarmo! Vyskúšajte si, ako môže vyzerať.

BRATISLAVA: Letná olejová masáž alebo regeneračná masáž. Nechajte zregenerovať svoje telo a doprajte pokožke výživný olej z levandule. Hodinová masáž za skvelých 11,99 €!

Kde uplatniť zľavu?

DERMIN „new visage“
Jašíková 22
Bratislava

Tel.: 0944 321 888
bratislava@dermin.sk

www.dermin.sk

V bodoch

Príďte na vlastnej koži pocítiť blahodarné účinky olejovej regeneračnej masáže a budete sa cítiť skvele! Na výber máte až z 2 masáží. 

 

LETNÁ OLEJOVÁ MASÁŽ

Príďte zažiť nezabudnuteľný dotyk upokojujúcej levandule, prekvapivé uvoľnenie a dokonalú relaxáciu do salónu Dermin. Letnú olejovú masáž vykonávajú špičkoví maséri, znalí tradičných spôsobov olejovej aj relaxačnej masáže

 

REGENERAČNÁ MASÁŽ

So slnečnicou, proti únave a starnutiu. Pôsobí ako prevencia na bolesti a prastará terapia bez liekov. Vhodná najmä pre seniorov. Doprajte svojim rodičom, starým rodičom dokonalú starostlivosť z rúk rehabilitačnej masérky.

  • Masáž spôsobí prekrvenie a teda regeneráciu svalov, u ktorých dochádza vo vyššom veku k fyziologickej atrofii
  • Uvoľnením napätia svalov v okolí kĺbov dochádza k uvoľneniu kĺbov a zmiernenie bolestí
  • Masáž má veľký význam na harmonizácii psychického stavu klienta
  • Vplyv má aj zmena prostredia a zmena denného stereotypu seniora
  • Použitím kvalitných olejov podporujeme výživu kože a to všetko bez liekov :-)
  • Slnečnicový olej pre blahodarné pôsobenie na pokožku 

Podmienky

  • FajnKupón je možné využiť do 30. 9. 2012
  • Potrebné sa vopred objednať na t.č.: 0944 321 888
  • Počet FajnKupónov je neobmedzený!
  • V prípade nedostavenia sa na záväzne objednaný termín môže FajnKupón stratiť platnosť

Doplňujúce informácie

LETNÁ OLEJOVÁ MASÁŽ

Doprajte svojmu telu dokonalé uvoľnenie, zabudnite na stres všedných dní a ponorte sa do sveta prírodných vôní. Nechajte sa uniesť hrejivým dotykom levanduľového oleja, ktorý je pre svoje priaznivé regeneračné účinky využívaný k starostlivosti o telo i myseľ už od staroveku. Salón Dermin vás pozýva na cestu za uvoľnením. Na chvíľu zabudnite na obvyklé povinnosti a poďte si vychutnať pocit maximálneho uvoľnenie organizmu. Ako vlastne funguje olejová masáž a čo vás pri nej čaká?
Jej veľká účinnosť spočíva vo využití liečebných účinkov oleja v kombinácii s technikami thajskej olejovej masáže, založenej na stimuláciu akupresúrnych bodov a pretiahnutie stuhnutého svalstva.

 


 

 

Naši fyzioterapeuti / maséri sa zamerajú najskôr na uvoľnenie dolných končatín, potom chrbtových svalov a chrbtice a potom urobia masáž horných končatín.
Procedúra je zakončená relaxačnou masážou hlavy i tváre. Olejová masáž je neuveriteľne príjemnou formou masáže. Celková relaxácia a starostlivosť o pleť celého tela sú veľmi blahodárne pre celý Váš organizmus a tým prispieva k plnej psychickej pohode. V lete na vašu pokožku pôsobí mnoho nepriaznivých vplyvov, počnúc slnečným žiarením, pred ktorého škodlivým vplyvom je nutné, sa chrániť. Získavaním hnědší a krajšie farby tela, trpí vaša pokožka, rovnako ako od nečistôt z vonkajšieho prostredia.

 

Levanduľový olej, ktorý bude použitý pri Letné olejovej masáži je vyvinutý tak, aby napomáhal regeneráciu poškodenej pokožky. Upokojuje pri popáleninách a je veľmi vhodný pre ošetrenie pokožky po opaľovaní, používa sa aj pre zachovanie prirodzenej mikroflóry tela po večernej kúpeli.

Dôkazom jeho všestranných regeneračných účinkov je možnosť, jeho použitie aj na alergickú pokožku. Jeho liečivé účinky sa prejavujú aj ako balzam na duševné napätie a stres. Vďaka svojmu zloženiu z BIO mandľového, sezamového, marhuľového a makadamového oleja a obsahu

vitamínov A, E, F a lecitínu je vhodný aj pre detskú pokožku. 

 


Olejová masáž je ideálne forma masáže pre klientov, ktorí chcú starať sa o svoju pleť a celkovo o svoje zdravie a pohodu. Celková olejová masáž je výbornou relaxáciou v našom uponáhľanom svete, v nedostatočnom odpočinku a spánku a je účinným prostriedkom na posilnenie organizmu a zachovanie zdravia fyzického i psychického.

 

 

REGENERAČNÁ MASÁŽ

Príďte si vychutnať prastaré umenie masáže, ktorá poskytuje dokonalého uvoľnenia z rúk rehabilitačnej masérky a užívajte si skvelý pocit po celý zvyšok dňa! Vyskúšajte, ako dokážu šikovné ruky dokonale uvoľniť Váš chrbát, šiju či unavené svalstvo nôh. Budete rozmaznávaní na každom kúsku vášho tela. Pozitívna energia z masáže Vás bude sprevádzať aj v ďalších dňoch a budete sa cítiť skvele. Táto technika regeneračnej masáže je zameraná špeciálne na seniorov, ktorým prináša úľavu od bolesti. Zvlášť pri pravidelnom intervale má masáž preventívne účinky proti starobe. 

 

 

Techniky, ktoré sú požívané majú liečivé účinky na unavený organizmus a sústredia sa na zatuhnuté zložky svalstva, unavené nohy či denne namáhaný chrbát a šiju. Tajnou ingredienciu salónu DERMIN, je zabezpečenie dokonalej relaxácie kombináciou použitých olejov, upokojujúceho prostredia a s využitím znalostí masérov, ktorí sa dokážu účelovo zamerať na Vaše akupresúrne body, tak aby ste cítili príjemné uvoľnenie na dlhú dobu.

 

Musíme Vás ale upozorniť - naše masáže sú návykové! Nechajte sa teda zlákať neopakovateľným zážitkom plným príjemnej relaxácie s vôňou slnečnice.

Ponuka pre firmy

Hľadáte nových zákazníkov? Nechcete platiť za reklamu, o ktorej neviete, či bude efektívna? Nechcete nikomu platiť vopred? Chcete mať istý výsledok a dať o svojom podniku vedieť ľuďom?

Potom neváhajte a kontaktujte náš obchodný tím, pripravíme Vám ponuku, ktorá osloví tisíce potenciálnych zákazníkov as výsledkom ktorej budete zaručene spokojní!

Aby vám nič neušlo

Nechcete minúť žiadnu super zľavu vo vašom meste? Vložte svoj email a my vám o každej akcii napíšeme!

Celorepublikové zľavy

Farebné misky na jedlo, s chladiacou termo náplňou. Potraviny budú v bezpečnom chlade a nepokazia sa.14,99 € - Farebné misky na jedlo, s chladiacou termo náplňou. Potraviny budú v bezpečnom chlade a nepokazia sa.

Tortové formy v 3 tvaroch v balení za jednu cenu od renomovaného výrobcu domácich potrieb Peterhof.16,99 € - Tortové formy v 3 tvaroch v balení za jednu cenu od renomovaného výrobcu domácich potrieb Peterhof.

Party in the tub - plávajúce svetelný disk do vane aj do bazéna.6,99 € - Party in the tub - plávajúce svetelný disk do vane aj do bazéna.

Čistič na žalúzie, s ktorým ľahko a pohodlne vyčistíte všetky typy žalúzií na sucho aj na mokro.2,80 € - Čistič na žalúzie, s ktorým ľahko a pohodlne vyčistíte všetky typy žalúzií na sucho aj na mokro.

Súprava 3 LED sviečok na diaľkové ovládanie, pre dokonalý romantický večer, rodinnú atmosféru alebo do hotelov či reštaurácii. 17,49 € - Súprava 3 LED sviečok na diaľkové ovládanie, pre dokonalý romantický večer, rodinnú atmosféru alebo do hotelov či reštaurácii.

Ľahký a prenosný záhradný gril Klasik. Ideálny na záhradu, stanovanie a cestovanie.5,99 € - Ľahký a prenosný záhradný gril Klasik. Ideálny na záhradu, stanovanie a cestovanie.

2 ks špeciálnych silikónových fľašiek, pre lepšie gurmánske zážitky. Fľašky majú nádherný dizajn, sú z kvalitného materiálu, výborne sa držia a práca s nimi je hrou.10,49 € - 2 ks špeciálnych silikónových fľašiek, pre lepšie gurmánske zážitky. Fľašky majú nádherný dizajn, sú z kvalitného materiálu, výborne sa držia a práca s nimi je hrou.

Kvalitné záhradné polohovateĺné lehátko, ktoré je praktické, absolútne pohodlné, skladné, prenosné, pevné, stabilné a s moderným dizajnom.40 € - Kvalitné záhradné polohovateĺné lehátko, ktoré je praktické, absolútne pohodlné, skladné, prenosné, pevné, stabilné a s moderným dizajnom.

Urobte si domácu pedikúru s exfoliačnými ponožkami a získajte hebkú pokožku.6,50 € - Urobte si domácu pedikúru s exfoliačnými ponožkami a získajte hebkú pokožku.

Luxusná retro pánska peňaženka. Originálny kvalitný výrobok z kože teraz konečne aj v SR!12,90 € - Luxusná retro pánska peňaženka. Originálny kvalitný výrobok z kože teraz konečne aj v SR!

Swivel Sweeper G6 lebo MAX - vylepšená bezkáblová mechanická metla pre rýchle a efektívne čistenie.17,49 € - Swivel Sweeper G6 lebo MAX - vylepšená bezkáblová mechanická metla pre rýchle a efektívne čistenie.

Vytvorte si žehliacu dosku z každého povrchu a žehlite kdekoľvek na veľmi kvalitné, prešívané, teplu odolné podložke.9,99 € - Vytvorte si žehliacu dosku z každého povrchu a žehlite kdekoľvek na veľmi kvalitné, prešívané, teplu odolné podložke.

Elegantný taliansky kávovar z prvotriednej nehrdzavejúcej ocele, vynikajúci pre prípravu lahodnej kávy espresso.12,49 € - Elegantný taliansky kávovar z prvotriednej nehrdzavejúcej ocele, vynikajúci pre prípravu lahodnej kávy espresso.

Samolepiaca vinylová tabuľa s kriedami - praktická i dekoračná. 7,99 € - Samolepiaca vinylová tabuľa s kriedami - praktická i dekoračná.

Exkluzívne panvice s najodolnejším 7 vrstvovým granitovým povrchom od značky PETERHOF, pre rýchlu prípravu vašich obľúbených pochúťok.22,99 € - Exkluzívne panvice s najodolnejším 7 vrstvovým granitovým povrchom od značky PETERHOF, pre rýchlu prípravu vašich obľúbených pochúťok.

Trendy bedrový pás v širokej palete farieb zaručí ochranu vášho zdravia a štýlový vzhľad na každý deň! 5,99 € - Trendy bedrový pás v širokej palete farieb zaručí ochranu vášho zdravia a štýlový vzhľad na každý deň!

Zákaznícka podpora

Máte otázku k našej ponuke? Neváhajte nás kontaktovať, radi vám poradíme. Použiť môžete aj inú formu kontaktu.

Telefon: 0650 822 221
Volanie je spoplatňované ako miestny hovor.