Ponuka už nie je dostupná.
Nenechajte si uniknúť ďalšiu podobnú akciu,
prihláste sa k odberu zliav.
29,99 €
60 %
11,99 €
43
Pôvodne:
Zľava:
Cena:
Zákazníků:
Darčekový kupón s vlastným venovaním zadarmo! Vyskúšajte si, ako môže vyzerať.

BRATISLAVA: Letná olejová masáž alebo regeneračná masáž. Nechajte zregenerovať svoje telo a doprajte pokožke výživný olej z levandule. Hodinová masáž za skvelých 11,99 €!

Kde uplatniť zľavu?

DERMIN „new visage“
Jašíková 22
Bratislava

Tel.: 0944 321 888
bratislava@dermin.sk

www.dermin.sk

V bodoch

Príďte na vlastnej koži pocítiť blahodarné účinky olejovej regeneračnej masáže a budete sa cítiť skvele! Na výber máte až z 2 masáží. 

 

LETNÁ OLEJOVÁ MASÁŽ

Príďte zažiť nezabudnuteľný dotyk upokojujúcej levandule, prekvapivé uvoľnenie a dokonalú relaxáciu do salónu Dermin. Letnú olejovú masáž vykonávajú špičkoví maséri, znalí tradičných spôsobov olejovej aj relaxačnej masáže

 

REGENERAČNÁ MASÁŽ

So slnečnicou, proti únave a starnutiu. Pôsobí ako prevencia na bolesti a prastará terapia bez liekov. Vhodná najmä pre seniorov. Doprajte svojim rodičom, starým rodičom dokonalú starostlivosť z rúk rehabilitačnej masérky.

 • Masáž spôsobí prekrvenie a teda regeneráciu svalov, u ktorých dochádza vo vyššom veku k fyziologickej atrofii
 • Uvoľnením napätia svalov v okolí kĺbov dochádza k uvoľneniu kĺbov a zmiernenie bolestí
 • Masáž má veľký význam na harmonizácii psychického stavu klienta
 • Vplyv má aj zmena prostredia a zmena denného stereotypu seniora
 • Použitím kvalitných olejov podporujeme výživu kože a to všetko bez liekov :-)
 • Slnečnicový olej pre blahodarné pôsobenie na pokožku 

Podmienky

 • FajnKupón je možné využiť do 30. 9. 2012
 • Potrebné sa vopred objednať na t.č.: 0944 321 888
 • Počet FajnKupónov je neobmedzený!
 • V prípade nedostavenia sa na záväzne objednaný termín môže FajnKupón stratiť platnosť

Doplňujúce informácie

LETNÁ OLEJOVÁ MASÁŽ

Doprajte svojmu telu dokonalé uvoľnenie, zabudnite na stres všedných dní a ponorte sa do sveta prírodných vôní. Nechajte sa uniesť hrejivým dotykom levanduľového oleja, ktorý je pre svoje priaznivé regeneračné účinky využívaný k starostlivosti o telo i myseľ už od staroveku. Salón Dermin vás pozýva na cestu za uvoľnením. Na chvíľu zabudnite na obvyklé povinnosti a poďte si vychutnať pocit maximálneho uvoľnenie organizmu. Ako vlastne funguje olejová masáž a čo vás pri nej čaká?
Jej veľká účinnosť spočíva vo využití liečebných účinkov oleja v kombinácii s technikami thajskej olejovej masáže, založenej na stimuláciu akupresúrnych bodov a pretiahnutie stuhnutého svalstva.

 


 

 

Naši fyzioterapeuti / maséri sa zamerajú najskôr na uvoľnenie dolných končatín, potom chrbtových svalov a chrbtice a potom urobia masáž horných končatín.
Procedúra je zakončená relaxačnou masážou hlavy i tváre. Olejová masáž je neuveriteľne príjemnou formou masáže. Celková relaxácia a starostlivosť o pleť celého tela sú veľmi blahodárne pre celý Váš organizmus a tým prispieva k plnej psychickej pohode. V lete na vašu pokožku pôsobí mnoho nepriaznivých vplyvov, počnúc slnečným žiarením, pred ktorého škodlivým vplyvom je nutné, sa chrániť. Získavaním hnědší a krajšie farby tela, trpí vaša pokožka, rovnako ako od nečistôt z vonkajšieho prostredia.

 

Levanduľový olej, ktorý bude použitý pri Letné olejovej masáži je vyvinutý tak, aby napomáhal regeneráciu poškodenej pokožky. Upokojuje pri popáleninách a je veľmi vhodný pre ošetrenie pokožky po opaľovaní, používa sa aj pre zachovanie prirodzenej mikroflóry tela po večernej kúpeli.

Dôkazom jeho všestranných regeneračných účinkov je možnosť, jeho použitie aj na alergickú pokožku. Jeho liečivé účinky sa prejavujú aj ako balzam na duševné napätie a stres. Vďaka svojmu zloženiu z BIO mandľového, sezamového, marhuľového a makadamového oleja a obsahu

vitamínov A, E, F a lecitínu je vhodný aj pre detskú pokožku. 

 


Olejová masáž je ideálne forma masáže pre klientov, ktorí chcú starať sa o svoju pleť a celkovo o svoje zdravie a pohodu. Celková olejová masáž je výbornou relaxáciou v našom uponáhľanom svete, v nedostatočnom odpočinku a spánku a je účinným prostriedkom na posilnenie organizmu a zachovanie zdravia fyzického i psychického.

 

 

REGENERAČNÁ MASÁŽ

Príďte si vychutnať prastaré umenie masáže, ktorá poskytuje dokonalého uvoľnenia z rúk rehabilitačnej masérky a užívajte si skvelý pocit po celý zvyšok dňa! Vyskúšajte, ako dokážu šikovné ruky dokonale uvoľniť Váš chrbát, šiju či unavené svalstvo nôh. Budete rozmaznávaní na každom kúsku vášho tela. Pozitívna energia z masáže Vás bude sprevádzať aj v ďalších dňoch a budete sa cítiť skvele. Táto technika regeneračnej masáže je zameraná špeciálne na seniorov, ktorým prináša úľavu od bolesti. Zvlášť pri pravidelnom intervale má masáž preventívne účinky proti starobe. 

 

 

Techniky, ktoré sú požívané majú liečivé účinky na unavený organizmus a sústredia sa na zatuhnuté zložky svalstva, unavené nohy či denne namáhaný chrbát a šiju. Tajnou ingredienciu salónu DERMIN, je zabezpečenie dokonalej relaxácie kombináciou použitých olejov, upokojujúceho prostredia a s využitím znalostí masérov, ktorí sa dokážu účelovo zamerať na Vaše akupresúrne body, tak aby ste cítili príjemné uvoľnenie na dlhú dobu.

 

Musíme Vás ale upozorniť - naše masáže sú návykové! Nechajte sa teda zlákať neopakovateľným zážitkom plným príjemnej relaxácie s vôňou slnečnice.

Ponuka pre firmy

Hľadáte nových zákazníkov? Nechcete platiť za reklamu, o ktorej neviete, či bude efektívna? Nechcete nikomu platiť vopred? Chcete mať istý výsledok a dať o svojom podniku vedieť ľuďom?

Potom neváhajte a kontaktujte náš obchodný tím, pripravíme Vám ponuku, ktorá osloví tisíce potenciálnych zákazníkov as výsledkom ktorej budete zaručene spokojní!

Aby vám nič neušlo

Nechcete minúť žiadnu super zľavu vo vašom meste? Vložte svoj email a my vám o každej akcii napíšeme!

Pobytové balíčky a cestovanie

Adrenalínový pobyt na 3 dni s neobmedzenou konzumáciou piva. Čaká Vás bungee jumping, paintball, lukostreľba, skákacie topánky, potápanie, polpenzia a hlavne neobmedzená konzumácia piva!Adrenalínový víkend v Českej republike93 € - Adrenalínový pobyt na 3 dni s neobmedzenou konzumáciou piva. Čaká Vás bungee jumping, paintball, lukostreľba, skákacie topánky, potápanie, polpenzia a hlavne neobmedzená konzumácia piva!

Třídenní romantický pobyt pro 2 osoby ve **** hotelu Záviš z Falkenštejna v Hluboké nad Vltavou! Čekají na vás výtečné snídaně, romantická večeře, káva a zapůjčení kol na výlety!Hluboká nad Vltavou115 € - Třídenní romantický pobyt pro 2 osoby ve **** hotelu Záviš z Falkenštejna v Hluboké nad Vltavou! Čekají na vás výtečné snídaně, romantická večeře, káva a zapůjčení kol na výlety!

6 ti denní wellness dovolená pro dva se snídaní přímo na toskánské pláži.Toskánsko, Taliansko304 € - 6 ti denní wellness dovolená pro dva se snídaní přímo na toskánské pláži.

VÍKEND s tenisom a POLPENZIOU pre dvoch v Jizerských horách, celkom 12 hodín výučby tenisu, grilovanie, WELLNESS a vstup na hrad a rozhľadňu.Jizerské hory135 € - VÍKEND s tenisom a POLPENZIOU pre dvoch v Jizerských horách, celkom 12 hodín výučby tenisu, grilovanie, WELLNESS a vstup na hrad a rozhľadňu.

3 parádní dny pro dvě osoby ve 4* hotelu ve Vídni včetně bohatých snídaňových bufetů.Viedeň, Rakúsko146 € - 3 parádní dny pro dvě osoby ve 4* hotelu ve Vídni včetně bohatých snídaňových bufetů.

Dovolenka v Ríme pre dve osoby s raňajkami, fitness, wellness, vnútorným i vonkajším bazénom v 4 * hoteli.Řím, Taliansko135 € - Dovolenka v Ríme pre dve osoby s raňajkami, fitness, wellness, vnútorným i vonkajším bazénom v 4 * hoteli.

3 dni pre dvoch u maďarských kúpeľov s polpenziou, luxusným hotelovým wellness a fitness aj komplexnými službami prírodnej liečby.Maďarsko 162 € - 3 dni pre dvoch u maďarských kúpeľov s polpenziou, luxusným hotelovým wellness a fitness aj komplexnými službami prírodnej liečby.

Exkluzívny pobyt pre DVOCH v 4 * hoteli Héviz na 5 dní s polpenziou a neobmedzeným využívaním wellness.Maďarsko 327 € - Exkluzívny pobyt pre DVOCH v 4 * hoteli Héviz na 5 dní s polpenziou a neobmedzeným využívaním wellness.

Doprajte si vo dvoch až 4 denné romantiku v kúzelných Benátkach priamo v historickom a kultúrnom centre tohto mesta.Benátky, Taliansko169 € - Doprajte si vo dvoch až 4 denné romantiku v kúzelných Benátkach priamo v historickom a kultúrnom centre tohto mesta.

5 dní pre dvoch v 4 * hoteli v Balatonfüred s vynikajúcou polpenziou a bezplatným užívaním obrovského wellness centra sa saunovým svetom.Maďarsko 308 € - 5 dní pre dvoch v 4 * hoteli v Balatonfüred s vynikajúcou polpenziou a bezplatným užívaním obrovského wellness centra sa saunovým svetom.

6 dní pre dvoch v srdci kúpeľného mesta s veľkolepým wellness, fitness centrom, vonkajším bazénom a lahodnú polpenziou.Toskánsko, Taliansko462 € - 6 dní pre dvoch v srdci kúpeľného mesta s veľkolepým wellness, fitness centrom, vonkajším bazénom a lahodnú polpenziou.

5 denní rodinný pobyt v krásné přírodě Jeseníků pro 2 dospělé a 2 děti s polopenzí a s programem na každý den - rybolov, ZooPark, Veterán muzeum, prohlídka zámku, sauna.Jeseníky189 € - 5 denní rodinný pobyt v krásné přírodě Jeseníků pro 2 dospělé a 2 děti s polopenzí a s programem na každý den - rybolov, ZooPark, Veterán muzeum, prohlídka zámku, sauna.

Nabitý jarní wellness POBYT v lázeňském Meste Luhačovice pro dva s polopenzí, bazénem, fitness, rašelinovým obkladem masáží.Luhačovice109,90 € - Nabitý jarní wellness POBYT v lázeňském Meste Luhačovice pro dva s polopenzí, bazénem, fitness, rašelinovým obkladem masáží.

3 dni pre DVOCH v jenom z hotelov z luxusnej siete Ramada vo Viedni s bohatými raňajkami.Viedeň, Rakúsko154 € - 3 dni pre DVOCH v jenom z hotelov z luxusnej siete Ramada vo Viedni s bohatými raňajkami.

Veľkonočný 3-dňový pobyt pre 2 osoby s polpenziou a fľašou sektu na privítanie v pravej slovenskej kolibe. Skvelá jarná dovolenka vo Veľkej Fatre v blízkosti termálnych kúpalisk.69 € - Veľkonočný 3-dňový pobyt pre 2 osoby s polpenziou a fľašou sektu na privítanie v pravej slovenskej kolibe. Skvelá jarná dovolenka vo Veľkej Fatre v blízkosti termálnych kúpalisk.

3-dňový rodinný pobyt pre DVOCH + 1 dieťa s polpenziou, wellness procedúrami, golfom a vstupy do 3 múzeí + dieťa zdarma.Česká republika96 € - 3-dňový rodinný pobyt pre DVOCH + 1 dieťa s polpenziou, wellness procedúrami, golfom a vstupy do 3 múzeí + dieťa zdarma.

3 DNI pre DVA v rakúskych ALPÁCH v českom penzióne SunRakúsko89 € - 3 DNI pre DVA v rakúskych ALPÁCH v českom penzióne Sun

KEMP makačov - čaká vás ubytovanie na dve noci, plná penzia, 4-5 tréningových jednotiek a ďalšie aktivity.Športový víkend77 € - KEMP makačov - čaká vás ubytovanie na dve noci, plná penzia, 4-5 tréningových jednotiek a ďalšie aktivity.

3 denni jarný POBYT pre 2 osoby s polpenziou a pizzou v Hoteli Orlice v krásnom Prostredie Orlických hôr.Orlické hory56 € - 3 denni jarný POBYT pre 2 osoby s polpenziou a pizzou v Hoteli Orlice v krásnom Prostredie Orlických hôr.

Celorepublikové zľavy

Slušivé športové okuliare s výmennými nerozbitnými sklami, ktoré ochránia vaše oči pred slniečkom a dodajú vám šmrnc.11,50 € - Slušivé športové okuliare s výmennými nerozbitnými sklami, ktoré ochránia vaše oči pred slniečkom a dodajú vám šmrnc.

Kvalitou overené žiletky Gillette Mach 3 Turbo alebo Gillette Fusion už od 8,90 €. 8,90 € - Kvalitou overené žiletky Gillette Mach 3 Turbo alebo Gillette Fusion už od 8,90 €.

Sada vákuových vriec od 5,20 € vrátane doručenia - vyberte si z rôznych veľkostí vriec za najnižšie ceny na trhu!5,20 € - Sada vákuových vriec od 5,20 € vrátane doručenia - vyberte si z rôznych veľkostí vriec za najnižšie ceny na trhu!

2x elektronická cigareta eGo-CE4++ s náplňou, púzdrom a doručením! Vylepšený a najnovší model pre váš lepší zážitok z fajčenia.23,99 € - 2x elektronická cigareta eGo-CE4++ s náplňou, púzdrom a doručením! Vylepšený a najnovší model pre váš lepší zážitok z fajčenia.

Praktické špionážne pero so záznamom zvuku a HD obrazu len za 19,90 vrátane doručenia! 19,90 € - Praktické špionážne pero so záznamom zvuku a HD obrazu len za 19,90 vrátane doručenia!

Detský interaktívny tablet, ktorý naučí deti angličtinu zábavnou a hravou formou8,99 € - Detský interaktívny tablet, ktorý naučí deti angličtinu zábavnou a hravou formou

Magnetická sieťka proti hmyzu len za 7,39 € vrátane doručenia! Zatvorte dvere pred dotieravým hmyzom a pustite dovnútra len čerstvý vzduch! Praktické a elegantné riešenie v jednom.7,39 € - Magnetická sieťka proti hmyzu len za 7,39 € vrátane doručenia! Zatvorte dvere pred dotieravým hmyzom a pustite dovnútra len čerstvý vzduch! Praktické a elegantné riešenie v jednom.

Domáca elektronická pedikúra Pedi Spin len za 9,99 €! Starajte sa o svoje nôžky z pohodlia domova. 9,99 € - Domáca elektronická pedikúra Pedi Spin len za 9,99 €! Starajte sa o svoje nôžky z pohodlia domova.

Eggies – šikovné nádobky na varenie vajíčok len za 5,29 €. Natvrdo uvarené vajíčka rýchlo, jednoducho a hlavne úplne bez škrupiny. 5,29 € - Eggies – šikovné nádobky na varenie vajíčok len za 5,29 €. Natvrdo uvarené vajíčka rýchlo, jednoducho a hlavne úplne bez škrupiny.

Toaleta pre psov pre čistý byt, ktora sa veľmi ľahko upratuje.11,50 € - Toaleta pre psov pre čistý byt, ktora sa veľmi ľahko upratuje.

MIGHTY LIGHT- multiúčelné svetlo vybavené senzorom pohybu. Ľahké použitie, jednoduchá montáž, energeticky úsporné 5,49 € - MIGHTY LIGHT- multiúčelné svetlo vybavené senzorom pohybu. Ľahké použitie, jednoduchá montáž, energeticky úsporné

Anatomický vankúš Memory Pillow pre váš pokojný spánok bez bolesti chrbta, krku i hlavy.12,49 € - Anatomický vankúš Memory Pillow pre váš pokojný spánok bez bolesti chrbta, krku i hlavy.

Kolekcia ponožiek z bambusového vlákna pre tých, ktorí ocenia najvyššiu kvalitu, elegantný komfort a pohodlie.7,99 € - Kolekcia ponožiek z bambusového vlákna pre tých, ktorí ocenia najvyššiu kvalitu, elegantný komfort a pohodlie.

Silikónová forma na pečenie v tvare slnečnice.3,30 € - Silikónová forma na pečenie v tvare slnečnice.

Dokonale čisté žalúzie vďaka praktickému čističmi žalúzií.2,90 € - Dokonale čisté žalúzie vďaka praktickému čističmi žalúzií.

Zákaznícka podpora

Máte otázku k našej ponuke? Neváhajte nás kontaktovať, radi vám poradíme. Použiť môžete aj inú formu kontaktu.

Telefon: 0650 822 221
Volanie je spoplatňované ako miestny hovor.